Hizmetlerimiz

Bilgisayar,Kamera & Güvenlik,Web Tasarım, Oem Çevre Birimleri ve Kablosuz Teknoloji Hizmetleri.

Genel Hizmetlerimiz

Teknik Servis

Kurumsal ve bireysel kapsamda bütün bilgisayar sistemlerinin yazılımsal ve donanımsal arızalarının giderilmesini kapsar. Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri, format, donanım değişikliği, internet bağlantı problemleri vb.. konular ile ilgili servis destek hizmetleri garantili uygulanır.

Daha Fazla..

Masaüstü LaptopBakım ve Onarım

tüm notebook ve masaüstü modellerinin teknik servis, bakım, onarım, yedek parça satış hizmetleri. Laptop teknik servis hizmeti kapsamında; Ücretsiz adresinizden teslim alınması (Düzce il sınırları) arıza tespiti Onarım yada parça değişimi teslimatını kapsamaktadır. Notebook adaptör - notebook batarya - notebook klavye - notebook lcd ekran vb. malzeme satışları konusunda destek verilmektedir.

Daha Fazla..

Yerinde Hizmet

Destek ekibimiz adresinize gelerek bilişim sistemlerinizle ilgili sorunu tespit ederek yerinde çözümler. Sorunlarınız çözümlendikten sonra bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımı yapılır. Yapılan işlemler teknik servis formu hazırlanarak tarafınıza bilgisi verilir. Yerinde çözümleyemediğimiz problemlerde, tarafınızdan onay alınarak ve servis teslim formu kesilerek sisteminiz teknik servisimize alınır ve sorunlarınız kesin olarak çözümlenir. Daha sonra en kısa sürede tekrar belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Daha Fazla..

İnteraktif Web Tasarımı

Günümüzde internet kullanımı bayağı yaygınlaşmış durumda internet siteleri sizin dünyaya açılan kapınız konumundadır.Bu nedenle göze hitap etmesinin yanı sıra kalite de önemli bir faktördür.Hızlı ve anlaşılır bir internet sitesinin faydalarını siz zaten biliyorsunuz :)

Daha Fazla..

BilgisayarSarf Malzemeleri

Sarf malzemelerini uygun fiyatlara bizden temin edebilirsiniz Veya arayın biz size getirelim

Daha Fazla..

Uzaktan Yardım